Podziękowanie

Podziękowanie za szczęśliwą operację guza na jajniku i uratowanie narządów rodnych oraz szybki powrót do zdrowia Anny, która piła wodę z sanktuarium i w intencji której modlono się w sanktuarium.

Podczas kontrolnego badania ginekologicznego stwierdzono u córki Anny niewielką torbiel na jajniku. Ponowne badania przeprowadzone po trzech miesiącach potwierdziły diagnozę. Okazało się, że narośl powiększyła się już znacznie i wymaga usunięcia. Wyznaczono termin na jesień 2012 roku. Niestety gwałtowny rozrost guza (ok. 10 cm średnicy) wykluczył możliwość nieinwazyjnego, laparoskopowego leczenia. Na tym etapie choroby lekarze nie potrafili już określić jak głęboko umiejscowiona jest narośl. Wyznaczony termin operacji przyśpieszono.

Na początku lutego 2013 roku lekarze Ginekologiczno- Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu uprzedzili rodzinę chorej, że nie wykluczają usunięcia narządów rodnych.

Byłam przerażona, żyłam w wielkim bólu, nie mogłam pogodzić się z losem. Wiedziałam, że córka zamierza założyć rodzinę. Postanowiłam podjąć modlitwę i trwając w Sanktuarium Najświętszej Krwi Pana Jezusa w Poznaniu prosiłam o łagodny przebieg koniecznej operacji.

Modlitwa została wysłuchana, woda z Kaplicy Cudu Eucharystycznego ,,cudem wlała siłę w darowane dni”. Córka Anna przeszła oszczędną operację, a dzięki otrzymanej łasce wyjątkowo szybko wróciła do zdrowia i pełnej sprawności.

Złożyłam wotum w sanktuarium Najświętszej Krwi Pana Jezusa jako podziękowanie za powrót do pełni sił – ryngraf otrzymany na Chrzcie św. z wizerunkiem Matki Boskiej Ostrobramskiej (z wygrawerowaną na rewersie datą 29 lipiec 1956 roku). Bogu niech będą dzięki.

Świadectwo Marii (nazwisko i dokumentacja medyczna w posiadaniu sanktuarium)