Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Opublikowano: 30.05.2020

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.

2. W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt – Uroczystość NMP Matki Kościoła.

3. W kolejną niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy oraz Dzień Dziękczynienia. Po mszy św. o godz. 10.00 możliwość nałożenia Czerwonego Szkaplerza Męki Pańskiej.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca czerwca. Pamiętajmy o wyjątkowym znaczeniu tych dni, aby modlitwą i pokutą wynagradzać Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu NMP.

5. Zapraszam na nabożeństwo z okazji pierwszej soboty miesiąca czerwca (6 VI). Tradycyjnie o godz. 11.30 różaniec wynagradzający, godz. 12.00 msza święta, po której 15 minutowe rozważanie. Na zakończenie możliwość OKRYCIA Płaszczem Matki Bożej z Guadalupe.

6. W miesiącu czerwcu odprawiane są nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę bezpośrednio po mszy św. o godz. 10.00.

7. W każdy wtorek i piątek w godz. 15.00-17.45 w sanktuarium trwa ADORACJA Najświętszego Sakramentu. Zapraszam serdecznie do modlitewnego czuwania w intencji nawrócenia i pokuty.

8. Uprzejmie informuję, że w związku z wprowadzeniem przez władze cywilne „stanu epidemicznego” NIE MOŻNA CZERPAĆ WODY ze STUDNI w dolnym kościele.

1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego i przygotowujemy się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.

2. W środę przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza i jest obchodzony Dzień Matki. Zapraszam wszystkie Drogie Matki na mszę św. z okolicznościowym kazaniem.

3. W piątek przypada wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, której Relikwie znajdują się w naszym sanktuarium.

4. Zapraszam na codzienne nabożeństwa majowe, które odprawiane są o godz. 17.30, a w niedzielę bezpośrednio po mszy św. o godz. 10.00. W czerwcu odprawiane będą nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa (według tego samego porządku).

5. Zapraszam na nabożeństwo z okazji pierwszej soboty miesiąca czerwca (6 VI). Tradycyjnie o godz. 11.30 różaniec wynagradzający, godz. 12.00 msza święta, po której 15 minutowe rozważanie. Na zakończenie możliwość okrycia Płaszczem Matki Bożej z Guadalupe.

6. W każdy wtorek i piątek w godz. 15.00-17.45 w sanktuarium trwa ADORACJA Najświętszego Sakramentu. Zapraszam serdecznie do modlitewnego czuwania w intencji nawrócenia i pokuty.

7. Uprzejmie informuję, że w związku z wprowadzeniem przez władze cywilne „stanu epidemicznego” NIE MOŻNA CZERPAĆ WODY ze STUDNI w dolnym kościele.

1. W poniedziałek 18 maja przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II, a także rozpoczynają się PROCESJE błagalne o dobre urodzaje. W sanktuarium modlitwy błagalne zostaną oprawione od poniedziałku do środy – bezpośrednio po mszy świętej.

2. W następną niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i przygotowanie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

3. Zapraszam na codzienne nabożeństwa majowe, które odprawiane są o godz. 17.30, a w niedzielę bezpośrednio po mszy św. o godz. 10.00.

4. W każdy wtorek i piątek w godz. 15.00-17.45 w sanktuarium trwa ADORACJA Najświętszego Sakramentu. Zapraszam serdecznie do modlitewnego czuwania w intencji nawrócenia i pokuty.

5. Uprzejmie informuję, że w związku z wprowadzeniem przez władze cywilne „stanu epidemicznego” NIE MOŻNA CZERPAĆ WODY ze STUDNI w dolnym kościele.

6. Zapraszam do korzystania i tzw. „polubienia” Facebook sanktuarium: www.facebook.com/trzyhostiepoznan.